Sportovec roku – celkové výsledky

Tradiční závěr ankety Sportovec roku 2023-24 s vyhlášením nejlepších sportovců i kolektivu proběhl tentokrát z důvodu nestálého počasí v tělocvičně.
Předávajícími byli opět pro děti zajímavé sportovní osobnosti – legendární brankář Slovanu Liberec a Jiskry Jablonec pan Jiří ZEMLER, odchovanec FK Jablonec a absolvent Mozartovky – současný hráč FK Mladá Boleslav pan Vojtěch KUBISTA a paní ředitelka Martina HAVELKOVÁ.

Tradiční ceny – broušené skleněné pyramidy, jedinečné diplomy  a drobné sportovní předměty pocházely z rozpočtu SRPŠ a od sponzorů.
Kategorie dívek: 1. místo   Natálie PIVRNCOVÁ
                             2. místo   Viktorie TROJANOVÁ
                             3. místo    Agáta VIKTOROVÁ

Kategorie chlapců: 1. místo Radek KNAPPE
                                 2. místo Michal ŠPIDLEN
                                 3. místo Marek KNAPPE

Sportovní kolektiv roku: tým Mc Donald´s Cupu 4.- 5. tříd   – 14. místo v ČR na Svátku fotbalu v Hradci Králové.

Hlavní organizátor akce zástupce řed. pan Michal Polman poděkoval všem přítomným, hostům a na dálku tvůrcům cen Shadows – press, Kuba – copy a SRPŠ za parádní ceny pro nejlepší sportovce školy

Výsledková listina – chlapci

Výsledková listina – dívky